Afronis – opinie i efekty. Działanie płynu na trądzik

Słyszeliście może o płynie na trądzik Afronis? Natrafiłam na reklamę tego produktu całkiem niedawno w internecie. To niska cena zachęciła mnie do tego, aby go wypróbować. Kupiłam Afronis i zaczęłam kurację, mając nadzieję, że moje wypryski nareszcie znikną na stałe. Czy tak było? Zobaczcie sami.

Działanie Afronisu

Afronis to płyn na trądzik o działaniu ściągającym i oczyszczającym. Stosuje się go miejscowo na skórę, a jego zadaniem jest zwalczanie bakterii, a tym samym również usuwanie niedoskonałości. Nie ma chyba prostszego w użyciu produktu, Afronis nie jest inwazyjny i nie powoduje skutków ubocznych, być może poza lekkim wysuszeniem skóry.

Cena Afronisu to zaledwie niecałe 14 złotych za opakowanie. Systematyczne stosowanie produktu powinno pomóc w zwalczeniu lekkiej odmiany trądziku.

Skład Afronisu

No dobrze, więc z czego składa się Afronis? Otóż jest to skoncentrowana receptura, zawierająca w sobie kilka produktów o działaniu antybakteryjnym:

– mentol racemiczny

– rezorcynę

– kwas borowy

– tymol

Czy Afronis okazał się skuteczny? Wcześniej wspomniałam, że jest to produkt przeznaczony głównie do leczenia niewielkiej odmiany trądziku. Niestety w przypadku mojego trądziku hormonalnego, efekty był zbyt słabe. Nie twierdzę, że Afronis nie zadziałał w ogóle, jakaś tam poprawa była, jednak nie na tyle, abym była z tych rezultatów zadowolona.

Postanowiłam więc spróbować czegoś innego. Zastanowiłam się nad moją sytuacją i zdecydowałam, że być może warto postawić na coś, co jest najbardziej rekomendowane w sieci. Tak więc weszłam na stronę producenta tabletek na trądzik Nonacne i zamówiłam pierwsze opakowanie za 150 złotych. Tak, wiem, że różnica w cenie jest duża, ale podobno Nonacne działa bardzo dobrze i to na każdą postać trądziku, a więc mam nadzieję, że będą to dobrze wydane pieniądze. Sprawdzimy, dam Wam znać.

Aktualizacja:

Nonacne – pogromca każdego trądziku !

Stosuję Nonacne od trzech miesięcy i nie mam zamiaru zmieniać tego środka na żaden inny. Nie tylko czuję się doskonale, moja cera wygląda tak, jak nie wyglądała od lat, ale też nie boje się o nawrót problemu. Nonacne działa od środka, dokładnie oczyszczając organizm i zapewniając mu składniki, które pomagają zwalczyć niedoskonałości każdego rodzaju. Nieważne czy cierpisz na trądzik różowaty, trądzik hormonalny czy trądzik młodzieńczy – Nonacne i tak Ci pomoże!

 

Sprawdź opinie o Nonacne

Ja zauważyłam efekty już po pięciu dniach. Cały czas przyjmuję Nonacne systematycznie i cieszę się świetnym wyglądem. Już nie obawiam się, że po wstaniu z łóżka na mojej twarzy pojawią się nowe krosty, ponieważ od trzech miesięcy nic takiego się nie stało.

Czym jest Nonacne, chcecie wiedzieć? Jest to produkt w 100% naturalny, co jest najciekawsze. Jedna tabletka dostarcza nam takich substancji jak:

sersaparilla – to zioło, które powszechnie wykorzystywane jest w leczeniu chorób skórnych

czerwona kończyna – działa antybakteryjnie i oczyszczająco

ekstrakt z pokrzywy – pomaga łagodzić podrażnienia i korzystnie wpływa na kondycję skóry

ekstrakt z pestek winogron – zawiera witaminę E, utrzymującą naturalne nawilżenie skóry

witamina C – usprawnia wchłanianie składników, poprawia wygląd skóry

Tak skoncentrowany skład nie tylko wpływa na wygląd naszej skóry, ale również włosów i paznokci. Nonacne wzmacnia odporność i poprawia samopoczucie. Czy warto było wydać 150 złotych na miesięczny zapas tabletek? Według mnie jak najbardziej. Ja oceniam te tabletki na 5, a przeglądając opinie o Nonacne, sami zauważycie, że jest to nie tylko moje zdanie. Nie szukajcie więcej złotego środka, który nie działa, wypróbujcie Nonacne i cieszcie się piękną, czystą skórą przez cały czas.

P.S

A teraz jeszcze więcej możliwości! Mam dla Was wspaniały rabat na Nonacne 20% taniej – kliknijcie TUTAJ i zacznijcie działać na rzecz Waszej skóry.