Sumamed – opinie i skład. Efekty działania antybiotyku

Ostatnio dostałam od dermatologa receptę na dość popularny antybiotyk o nazwie Sumamed. Brałam go kiedyś na anginę i nie miałam pojęcia, że stosowany jest również w walce z trądzikiem różowatym.

Sumamed – działanie

Sumamed jest dosyć silnym antybiotykiem, którego zadaniem jest zwalczanie bakterii chorobotwórczych. Sumamed całkowicie zabija komórki bakteryjne, powodując oczyszczenie skóry oraz zanik niedoskonałości. Zgodnie z zaleceniem lekarza miałam go brać przez trzy dni codziennie, a potem po jednej tabletce raz w tygodniu przez trzy kolejne tygodnie. Dosyć dziwny sposób przyjmowania leku, ale podobno tak działa najlepiej.

Sumamed – skład i efekty

Główną substancją aktywną Sumamedu jest azytromycyna. Jest to antybiotyk nowej generacji, którego działanie nie wykazuje tak wielu skutków ubocznych jak niektóre antybiotyki z innej grupy. A jednak lek nie jest całkowicie pozbawiony działań niepożądanych. Na ulotce zostało napisane, że możliwe jest wystąpienie nudności, wymiotów, bólów głowy, osłabienia, zawrotów głowy i kilku innych nieprzyjemności.

U siebie zauważyłam jedynie lekkie osłabienie organizmu, jednak jest to normalne w trakcie terapii antybiotykowej. Lek postanowiłam odstawić po przeczytaniu opinii o Sumamedzie. Ludzie zachwycają się nad tym, jak zwalcza anginę i zapalenie oskrzeli, niestety, jeżeli chodzi o trądzik, lek ten jest mało skuteczny. Przede wszystkim dlatego, że terapia Sumamedem w przypadku trądziku jest długotrwała i żmudna. Z ciekawości poczytałam o innych produktach na trądzik, chcąc dowiedzieć się, czy mogę dostać coś skuteczniejszego bez recepty. Tak natrafiłam na informację o Nonacne, tabletkach, które wykazują szybkie działanie i żadnych skutków ubocznych. Interesujące. Weszłam na stronę producenta i zaryzykowałam, kupując pierwsze opakowanie za 150 złotych. Mam nadzieję, że nie przepłaciłam i mi się to opłaci. Dam Wam znać.

Aktualizacja:

Pozbądź się trądziku z Nonacne

Minęły trzy tygodnie, a moja twarz jest piękna i gładka. Naprawdę! To niesamowite. Muszę przyznać, że gdy otrzymałam przesyłkę z Nonacne, nie do końca wierzyłam, że ten suplement mi pomoże. W końcu już tyle razy próbowałam różnych produktów na trądzik na receptę i bez. Mimo to chciałam spróbować.

>>> Sprawdź opinie o Nonacne <<<

Trzy dni stosowania Nonacne wystarczyły, abym zauważyła efekty na mojej twarzy. Cera zrobiła się wyraźnie gładsza, a pryszcze bladły. Po tygodniu nie było ich wcale. Nie przestawałam stosować Nonacne, czekając tylko, kiedy jakiś następny pryszcz mi wyskoczy. Zazwyczaj miałam wysyp przed okresem, a tym razem… nic. Zero niedoskonałości. I zero skutków ubocznych. Czuję się świetnie, świetnie wyglądam. Nie żałuję zakupu Nonacne!

Chcecie wiedzieć, co znajduje się w tych tabletkach? Już tłumaczę. Otóż Nonacne to oryginalna receptura składników takich jak:

– czerwona kończyna

– sersaparilla

– wyciąg z pestek winogron

– wyciąg z liści pokrzywy

– witamina C

Jeżeli poczytacie co nieco o tych produktach, dowiecie się, że od lat są one wykorzystywane w medycynie naturalnej do leczenia chorób skóry. Producent Nonacne po prostu połączył je w jedno, uzyskując świetne efekty. Jeżeli poszukujecie czegoś bez recepty, co zadziała szybko i na każda postać trądzikuwybierzcie Nonacne. Opinie i rankingi mówią same za siebie, Nonacne to nr 1 w walce z trądzikiem. Według mnie naprawdę warto, więc nie czekajcie, tylko zamawiajcie jak najszybciej, zwłaszcza, że teraz możecie załapać się na ciekawą promocję i kupić Nonacne 20% taniej.

Chcesz kupić Nonacne z rabatem? Kliknij TUTAJ.